خبرنامه مجلهجلسه هیات تحریریه مجله Health Scope
با حضور اعضای هیات تحریریه داخل و خارج از کشور به صورت ویدیو کنفرانس برگزار گردید
 ١٣:٢٥ - 1400/03/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
سیزدهمین جلسه مجله چشم انداز سلامت(Health Scope)
مجله چشم انداز سلامت(Health Scope) با نمایه بین المللی ISI (ESCI), Emerging Sources آماده پذیرش مقالات نویسندگان گرامی داخل و خارج کشور می باشد.
 ١١:٢٨ - 1399/08/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
تاثیر مدل بازیابی اجتماعی بر ارتقای سواد تغذیه و رفتارهای تغذیه ای سالم زنان شهر سنندج
هدف بازیابی اجتماعی، اصلاح نگرش مخاطبان در حوزه سلامت به منظور ایجاد تغییر رفتاری برای حفظ سلامت فرد و جامعه است. در این مطالعه عادات غذایی زنان به شکل الگوهای غذایی و سبک مصرف ظاهر شد.
 ٠٧:١٩ - 1399/06/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
حذف reactive blue 52 با استفاده از الکتروکواگوالاسیون و uv/persulfate
هدف اصلی این مطالعه، بررسی الکتروکواگلاسیون پیشرفته (uv/persulfate ) به عنوان یک روش درمانی جدید در حذف reactive blue 52 از محیط های آبی بود. با رشد سریع جوامع، مقادیر بیشتر آلاینده ها به مناطق خاک و یا آب آزاد می شوند که آسیب زیادی به سلامت انسان و اکو سیستم می رسانند. یکی از نگرانی های مهم زیست محیطی استفاده از رنگ های فعالی است که کارخانه های نساجی در محیط های آبی منتشر می کنندو تخلیه فاضلاب های رنگی بدون تصفیه منبع اصلی آلودگی آبی است.
 ٠٦:٥٦ - 1399/05/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
تجربه افسردگی در میان دانشجویان زن ساکن در مجتمع خوابگاهی
افسردگی یکی از شایع ترین مشکلات در بین دانشجویان ایرانی است.هدف از انجام این پژوهش دستیابی به درک کیفی تجربه افسردگی در میان دانشجویان بود. یافته های این تحقیق نشان دهنده این است که بسیاری از دانش آموزان اساساً برای ورود به دانشگاه و اقامت در خوابگاه آماده نبودند و اساس ناامنی مهم ترین حسی است که در هنگام ورود به خوابگاه تجربه می کنند و این حس وحشت و اضطراب منجر به افسردگی بیشتر می شود.
 ١٠:٠٠ - 1399/05/02 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>


مجله چشم اندازسلامت

محتوای مرتبط